Budapest IV.info - apró - Ingyenes IV. kerületi apróhirdetések hirdetés: feladás törlés

BazárIngatlanSzolgáltatásÁllás, MunkaOktatásSzámtechElektronikaJárműGépSzabadidő
Hirdetés feladás
Ingyenes
apróhirdetés
feladás
két perc alatt!
Azonnali Kezdéssel Munkát keresek!
27éves jól terhelhető fiatalember, minden területen betanított, kisegítői bejelentett munkát keres!"B" jogosítvánnyal, saját gépkocsival, szakmunkás végzettséggel, érvényes orvosival, erkölcsivel!
N: Molnár József
T: 06/70 321 4628
C: Vác ................................
Ár:
Telek Eladó
Újpest kertvárosi részében eladó egy 549 m2-es, 40% -os beépíthetőségű telek L2/A besorolású. 80 m2-es felújítandó vagy bontandó házzal. 4 lakásos társasház építésére alkalmas. Áron alul 16, 8M.
N: Telek Eladó
T: 06209743943
C: -
Ár:
állást keresek
Vagyonöri állást keresek. Akár 24/48orásat is
N: Lászlo Gyöngyi
T: 06204643044
C: -
Ár:
Angol használt és új ruha nagykereskedés Budapesten!
Címkés és krém gyerek és felnőtt ruha, válogatási lehetőséggel a legigényesebb kereskedőknek.
Látogasson el honlapunkra és kérje hírlevelünket! londongreen.hu
N: Londongreen
T: 06702940011
C: 1047 Budapest, Váci út 71.
Ár:
Bádogos Tetőfedő kömüves munkát vállalunk garanciával 06302232774
Bádogos Tetőfedő Kőműves vállal tetők karbantartását, beázások megszüntetése, lécek javítása, tetőátrakás, lapostető szigetelés, kémény javítást azonnal garanciával 06302232774
N: Tóth Mihály
T: -
C: Bádogos:06302232774
Ár:
Tulajdonostól ingatlan
Tulajdonostól eladó XV.kerület központjában 36 nm-es 1, 5 szobás, világos, felújított panellakás. www.orsi.5mp.eu
N: Sz Orsolya
T: 20-924-9070
C: -
Ár:
A Walkway Palacsintázó & Étterem Szakácsot keres.
A Walkway Palacsintázó & Étterem Szakácsot keres, akár azonnali kezdéssel.
Önéletrajzot a walkway@t-online.hu email címre várjuk.
http:/www.walkway.hu/
N: Borsi József
T: -
C: -
Ár:
WEBLAP
Weblapszerkesztés 30.000 Ft-tól.
Windows, linux telepítés, számítógép javítás, alkatrészek korrekt áron.
www.fitneszedzo.hu
N: Orbán Sándor
T: 308266686
C: Bp. Tihany u.
Ár: 1
Személyi edzés
Messe Zsuzsanna személyi edző vár mindenkit, aki izmosodni, fogyni, szeretne. Edzés, - és étkezési tervek. Ingyenes felmérés.
Várok minden érdeklődőt az Árkáddal szemben
N: Messe Zsuzsanna
T: 70/33-666-00
C: Bp. 1144 Vezér u.
Ár: 1
Bádogos Tetőfedő kömüves munkát vállalunk garanciával 06302232774
Bádogos Tetőfedő kömüves vállal, beázások megszüntetése, lécek javítása, tetőátrakás, lapostető szigetelés, kőműves , bádogos, tetőfedő, munkát kémény felújítást azonnal garanciával 06302232774
N: Tóth Mihály
T: -
C: Bádogos:06302232774
Ár: -
KÚTFÚRÁS GARANCIÁVAL!
Csepel Sziget és környéke Budapest és környéke. ZÁRT KÚT TALPAL !! Kútszita szövetes szűrővel is. VÍZELNYELŐ kútfúrás is. Megfizethető áron!Ne bízzon a kontárokban! Kézi és gépi kútfúrás.
N: kútfúró
T: 06-20-510-9175
C: Budapest és környéke
Ár:
Platón összes művei I - III. Könyv
Nyelv: magyar
Állapot: Jó állapotú
Nyelv : Magyar
Megjelenés : Európa, 1984
Kötésmód : Kiadói egészvászon, papírborító
Oldalszám : 1155+1253+1176
N: jackqapro@gmail.com
T: -
C: Csongrád megye
Ár: Megegyezés szerint
TÜZELŐT KERESEK!!
2 GYERMEKES ÉDESANYA INGYEN ELVIHETŐ TÜZELŐT KERES MOGYORÓD ÉS KÖRNYÉKÉN! BONTOTT ABLAK, AJTÓ, SZEKRÉNY, STB....MINDEN AMI MELEGET ADD KÉREM AKI TUD SEGITSEN! KÖSZÖNÖM.
N: -
T: 0620-385-1548
C: -
Ár:
Maximális védelem, tökéletes biztonság
Elektromos kerítésrendszerek!
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
N: email
T: 06-27-539-030
C: Fót, Keleti M.u.
Ár:
Tuladonostól eladó IV.ker.
Újpest központ, egyik népszerű részén, tulajdonostól eladó egy csendes, parkra néző, jó beosztású, , jó állapotban lévő 59 m2-es, 1 + 2 félszobás, nagy, világos konyhás, klímás panellakás.
N: Tarsolyné Sz. Andrea
T: 06304368321
C: -
Ár: 9900000
KÖNYVELÉS-BÉRSZÁMFEJTÉS
Egyéni vállalkozások, gazdasági társaságok teljes körű könyvelése, bérszámfejtése, akár visszamenőleg is.
Adóbevallások készítése. XIII. Kárpát u.
N: M.Szilvia
T: 06-70-321-4176
C: -
Ár:
Gyümölcs
Minőségi Szabolcsi alma kis és nagytételben eladó!
N: Osztolykán József
T: 06209340239
C: -
Ár:
Gyümölcs
Minőségi Szabolcsi alma kis és nagytételben eladó!
N: Osztolykán József
T: 06209340239
C: -
Ár:
Gyümölcs
Minőségi Szabolcsi almák kis és nagy tételben eladó!
N: Osztolykán József
T: 06209340239
C: -
Ár:
ANGOL FORDÍTÁS!!!! 06303321010 06302535050
Angol fordítást(diplomamunka, könyv, tanulmányok, szerződések stb) angolról magyarra, magyarról angolra
kedvező áron vállalunk!
N: ANGOL
T: 0630332 1010
C: -
Ár:
KÉZ- ÉS LÁBÁPOLÓ, MŰKÖRÖMÉPÍTŐ TANFOLYAM INDUL
Kéz- és lábápoló, műkörömépítő tanfolyam (okj) indul Bp. 14. ker. Akciós tanf.díj, részletfizetési lehetőség.
Email: mukor1.zsu@postino.hu Tel: 06 70 3372580
N: T.né Zsuzsa
T: 06703372580
C: -
Ár:
LAPOSTETOK SZIGELETESE 20EV GARANCIA
lapostetok vizhatlan vizzaro SZIGETELESE PALATETOK TERASZOK BADOGTETOK LEMEZTETOK ZOLDTETOK VIZSZIGETELESE 1500 m2
N: LAPOSTETOK PALATETOK
T: 202926636
C: -
Ár:
LAPOSTETOK SZIGELETESE 20EV GARANCIA
lapostetok vizhatlan vizzaro SZIGETELESE BADOGTETOK LEMEZTETOK VIZSZIGETELESE 1500ft m2
N: LAPOSTETOK PALATETOK
T: 202926636
C: -
Ár:
Infrapanel Fűtés...A Jövő fűtése...
Villanyszerelés szakszerűen...
Kiegészítő fűtésként is alkalmazható Pl:Távhős lakásban...
N: Halász Csaba Olivér
T: 06-70-945-7063
C: Budapest IV.
Ár:
Munkát keresek du. 6-10 között!
18 éves Bp.i fiú heti pár alkalommal vállalna munkákat du. 6-10 között. Iskolalátogatásim, bankszámlaszámom, önéletrajzom is van. Hosszútávon keresek rendes, megbízható munkákat!
N: Tibor
T: -
C: Budapest XV.
Ár:
Eladó
Százhalombattán 5 lakásos társasház földszinti lakása kis kertecskével.
N: Faragó Katalin
T: 06 20 911 66 87
C: -
Ár:
Hűtő, mosógép, villanybojler javítása.
Garancia az elvégzett munkára.
N: Zelmer Herbert
T: 06 30 716-7632
C: -
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *D* 0630 279 5220 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés.
Diszpécserünk Várja HÍVÁSÁT !
N: Diszpécserünk
T: -
C: -
Ár:
VÍZVEZETÉKSZERELŐ VÁLLALJA:0620 225-08-62
SZERELVÉNYEK-SZANITEREK CSERÉJÉT-JAVÍTÁSÁT, HIBAELHÁRÍTÁST,
KÖZPONTIFŰTÉSSZERELÉST, KOMPLETT VÍZHÁLÓZAT KIÉPÍTÉSÉT, STB, STB....
N: -
T: 70000000
C: -
Ár:
LAPOSTETOK SZIGELETESE 20EV GARANCIA
BEAZAS AZONNALI MEGSZUNTETESE BONTAS NELKUL BADOG LEMEZ PALATETOK VIZSZIGETELESE NEDVES SALETROMOS EPULETEK UTOLAGOS FALSZIGETELESE
N: LAPOSTETOK PALATETOK
T: 202926636
C: -
Ár:
Bejárónő akár holnaptól

Megbízható, nem dohányzó, jól szituált, leinformálható nő, több éves tapasztalattal, erkölcsivel, bejárónői munkát vállal.
N: Jázmin
T: +3670/953-6656
C: Budapest IV
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *M* 0630 31 160 80 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Munkatársunk várja hívását
N: Munkatársunk
T: -
C: -
Ár:
állást keresek!!!!!!!
20 éves lány munkát keres szobalány, eladói árufeltőltöi pultos munkát keresek iv. ker- ben
Eotikus munka kizárva.
N: szilvi
T: 06703062187
C: -
Ár:
JAPÁN NYELVTANULÁS CD_kkel, önállóan is tanulható!
TANULJUNK JAPÁNUL video, audio és MP3-as CD-k,
JAPÁN TÁRSALGÁS, ÍRÁSTECHNIKA mozgó gifekkel, 22000 szavas
JAPÁN SZÓTÁRAKKAL! www.vargamakai.com
N: Varga Istvánné
T: 62/475049
C: -
Ár: 10000
Bádogos Tetőfedő kömüves munkát vállalunk garanciával 06302232774
Bádogos Tetőfedő kömüves vállal, beázások megszüntetése, lécek javítása, tetőátrakás, lapostető szigetelés, kőműves , bádogos, tetőfedő, munkát kémény felujitást azonnal garanciával 06302232774
N: Tóth Mihály
T: -
C: Bádogos06302232774
Ár:
Angol, Olasz korrepetálás
Korrepetálást, nyelvvizsgára felkésdzítést angolból alap-közép-felsőfokra, olaszból alap és középfokra 1200ft/45percért vállalok
N: Biró Erika
T: 06204838097
C: Budapest, IV.kerület
Ár: 1200
Gáz-, víz-, fűtésszerelés; DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS; (ill. kisebb ezermesteri munkák)
HÉVÍZ vízmelegítők, FÉG gázkészülékek (vízmelegítő, cirkó, konvektor), ÉTI kazánok jav-a; RADIÁTOROK cseréje. (Eltört korlátok hegesztése, képek felfúrása, stb.)
N: T.F.Péter
T: 06-30-269-2989
C: -
Ár:
ÚJPESTI Blog
Blog ÚJPESTRŐL!
http://negyedikkerulo.blogspot.com/
Vélemények, észrevételek, morgolódások, dícséretek a kerület érdekében!
N: A Negyedik Kerülő
T: -
C: -
Ár:
VÍZVEZETÉKSZERELŐ VÁLLALJA:0620 225-08-62
SZERELVÉNYEK-SZANITEREK CSERÉJÉT-JAVÍTÁSÁT, HIBAELHÁRÍTÁST,
KÖZPONTIFŰTÉSSZERELÉST, KOMPLETT VÍZHÁLÓZAT KIÉPÍTÉSÉT, STB, STB....
N: -
T: 08000000
C: -
Ár:
BIZTONSÁGI ÉS VAGYONŐR TANFOLYAM (OKJ) - MUNKALEHETŐSÉGGEL -
Biztonsági- és vagyonőr- testőr tanfolyam indul
10% ÁRKEDVEZMÉNNYEL
Bp. Örs Vezér tér
- RÉSZLETFIZETÉSI LEHETŐSÉGGEL
N: T.né Zsuzsa
T: 06703372580
C: -
Ár:
Munkát keresek du. 6-10 között!
18 éves Bp.i fiú heti pár alkalommal vállalna munkákat du. 6-10 között. Iskolalátogatásim, bankszámlaszámom, önéletrajzom is van. Hosszútávon keresek rendes, megbízható munkákat!
N: Tibor
T: -
C: --Budapest---
Ár:
Személyszállítás busszal
18 fős Mercedes Sprinter Auwarter autóbusszal, kül és belföldi utaztatást, transfereket, síutakat, koncertekre, esküvőkre, rendezvényekre személyszállítást vállalunk +36309426708

N: Huszar
T: 06309426708
C: -
Ár:
TETOSZIGETELES 20EV GARANCIA
LAPOSTETOK BADOG LEMEZ PALATETOK VIZSZIGETELESE nem bitumines kivitelezes FUJHATO KENHETO RUGALMAS ANYAGRENGSZER HUVOS CSAPADEKOS IDOBEN IS KIVITELEZHETO
N: BARANYI ANTAL
T: 202926636
C: -
Ár:
TETOSZIGETELES 20EV GARANCIA
LAPOSTETOK BADOG LEMEZ PALATETOK VIZSZIGETELESE nem bitumines kivitelezes FUJHATO KENHETO RUGALMAS ANYAGRENGSZER HUVOS CSAPADEKOS IDOBEN IS KIVITELEZHETO
N: BARANYI ANTAL
T: 202926636
C: -
Ár:
Építőipari kivitelezés
Kisebb-nagyobb kőműves munkák, térkövezés, kerítés/kémény bontás, építés, javítás, lakásfelújítás, stb.
Bányai Kft
www.banyaikft.hu
N: Bányai Márton
T: 06-30-577-1661
C: Budapest III.kerület
Ár:
KLÍMASZERELÉS
Klímaberendezések szerelése, klímák forgalmazása.Minőségi kivitelezés kedvező áron.
N: Csizmazia László(zöldkártyás szerelő)
T: 06-20/425 9233
C: Budapest XIII ker.
Ár:
VÍZVEZETÉKSZERELŐ VÁLLALJA:0620 225-08-62
SZERELVÉNYEK-SZANITEREK CSERÉJÉT-JAVÍTÁSÁT, HIBAELHÁRÍTÁST,
KÖZPONTIFŰTÉSSZERELÉST, KOMPLETT VÍZHÁLÓZAT KIÉPÍTÉSÉT, STB, STB....
N: -
T: 70000000
C: -
Ár:
LAPOSTETOK TERASZOK VIZSZIGETELESE
nem bitumines kivitelezes HUVOS CSAPADEKOS IDOBEN IS KIVITELEZHETO 20EV SZAVATOSAG
N: LAPOSTETOK PALATETOK
T: 202926636
C: -
Ár:
Angol korrepetálás, felkészítés
Végzős közgazdász vállal angol nyelvből alapfoktól felsőfokig nyelvvizsga felkészítést, korrepetálást vagy nyelvoktatást Fóton, Gödön, Dunakeszin, Budapesten.Csoportos oktatást is vállalok 2-3 főig!
N: Oszlár Antal
T: 06-20-589-86-76
C: -
Ár: 1500Ft/60 perc
Tulajdonostól ingatlan
Tulajdonostól eladó XV.kerület központjában 36 nm-es 1, 5 szobás, világos, felújított panellakás. www.orsi.5mp.eu
N: Sz Orsolya
T: -
C: www.orsi.5mp.eu
Ár:
Újpest, Deák F.u. eladó lakás
Újpest központ, egyik népszerű részén, tulajdonostól eladó egy csendes, parkra néző, jó beosztású, , jó állapotban lévő 59 m2-es, 1 + 2 félszobás, nagy, világos konyhás, klímás panellakás.
N: Tarsolyné Szilas Andrea
T: 06304368321
C: -
Ár: 10700000
Könyvelőiroda könyvelést vállal
Könyvelés
Egyéni vállalkozóknak:
6.000, -Ft/hó-tól
Bt-k részére:
10.000, -Ft/hó-tól
Kft-k részére:
12.000, -Ft/hó-tól
N: Pálfiné
T: 06704107930
C: -
Ár:
Őrbottyánban családi ház eladó
Őrbottyánban 5 éves, 720nm telken lévő 103nm nappali+3szobás egyszintes igényes családi ház sürgősen eladó.
N: Farkas Andrea
T: 06-30-831-6873
C: Budapest IV.ker
Ár: 22500000
Kútfúrás, víznyelő fúrás kedvező áron!
Kútfúrás!Víznyelő fúrása!Délegyháza, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Tököl, Halásztelek, Dunaharaszti, Csepel Szigeten, Budapesten és környékén, minőségi szűrővel, kedvező áron, garanciával!
N: e-mail
T: 06302872765
C: http://1kutfuro.blogspot.com/
Ár:
ANGOL NYELVOKTATÁS
Többéves tapasztalattal angol tanítást, nyelvvizsgára felkészítést (szakmait is) vállalok rugalmas időbeosztással kedvező áron.(Házhoz is megyek.)
70/977-6569
N: Mezei Nikoletta
T: 70/977-6569
C: -
Ár:
Falszigetelés
Vizes falak utólagos szigetelése acéllemezes eljárással illetve injektálással Garanciával!
N: Érdi
T: 06702644349
C: -
Ár:
kémia, matematika korrepetálás, érettségire felkészítés
Középiskolásoknak vállalok korrepetálást, felkészítést érettségire kémiából emelt, matematikából középszinten.
N: Fekete Tibor
T: 06702682774
C: -
Ár:
kémia, matematika, fizika korrepetálás
Általános iskolásoknak vállalok kémia, fizika és matematik korrepetálást, felvételire és versenyekre való felkészítést!
N: Fekete Tibor
T: 06702682774
C: -
Ár:
Házépítés 6 féle technológiából! www.1000ingatlan.hu
Kulcsrakész Házépítés
Tervezéstől a beköltözésig.
pl. br.90 nm 10, 5 mill. ft+áfa + telek
6 féle technológiából választhat!
Az Ön igénye szerint!
06-30-554-1015

N: András
T: -
C: Magyarország
Ár: 10,5millió+áfa+telek
Kínáló, mérőhenger, szeszfokoló, kotyogó, folyadékhőmérő eladó
Eladó: lopó(0.5L/1L), főzőpohár, mérőlombik, lombik/állólombik,
mintavevő stb...
honlap elérhetőség lásd. a képen
N: Gabor
T: 06305456671
C: -
Ár:
Pc, Laptop javitás bolti ár feléért!!!
Számítógép, Laptop szerelése, javítása, telepítése, vírusirtás, géptakarítás a bolti ár feléért, akár otthonában!
N: Péter
T: 06203212060
C: Böröndös utca
Ár:
Pc, Laptop javitás bolti ár felééert!!!
Számítógép, Laptop szerelése, javítása, telepítése, vírusirtás, géptakarítás a bolti ár feléért, akár otthonában!
N: Péter
T: 06203212060
C: Böröndös utca
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *R* 0630 966 0842 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Lados Róbert Tel: 0630 966 0842
N: Mentsd el a FOTOT !
T: -
C: -
Ár:
Gáz-, víz-, fűtésszerelés; DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS; (ill. kisebb ezermesteri munkák)
FÉG gázkészülékek (vízmelegítő, cirkó, konvektor), HÉVÍZ vízmelegítők, ÉTI kazánok jav-a; RADIÁTOROK cseréje. (Eltört korlátok hegesztése, képek felfúrása, stb.)
N: T.F.Péter
T: 06-30-269-2989
C: -
Ár:
Falszigetelés
Vizes falak utólagos szigetelése acéllemezes eljárással illetve injektálással Garanciával!
N: Nagy
T: 06702644349
C: -
Ár:
BEAZIK A TETOJE LEGYEKEN A SZIGETELOJE
BEAZAS AZONNALI MEGSZUNTETESE BONTAS NELKUL PALATETOK LAPOSTETOK TERASZOK VIZSZIGETELESE SZAVATOSAG 20EV
N: LAPOSTETOK
T: 202926636
C: -
Ár:
mellékállás
28éves megbízható lány mellékállást keres a 3-4-13-14kerben.
masodallas@gportal.hu
N: J.réka
T: -
C: -
Ár:
Épületek bontása kerítésépítés térkő
Vállaljuk épületek teljes vagy részleges bontását.Kerítésépítést térkövezést, kézi földmunkát.
N: Jámbor László
T: 06205808189
C: -
Ár:
azonnali szerviz
azonnali vizszerelés gyors szerviz!ÉJJEL-NAPPAL komplett felujitások ügyintézéssel.egymillio ft.feletti munkadij esetén részletfizetési lehetöség.
3ÉV GARANCIÁVAL.tel:06 70 703 2280
N: color world bau bt
T: 0670 7032280
C: -
Ár:
Telek Eladó!
Albertirsán szép, csendes környezetben 1564 nm telek eladó. Fúrt kút, villany bevezetve. Irányár: 2.500.000 Ft. Érd.: 06-70/500-10-51.
N: Enikő
T: 06-70/500-10-51
C: -
Ár: 2.500.000 Ft
Üzlethelyiség-Mohács
Mohácson üzlethelyiség, lakás, nagy ingatlanon a belvárosban eladó.Több generációs, tetőtér beépíthetőség mohacsingatlan.uw.hu.80%-os ingatlan beépíthetőségi lehetőség.Rugalmas eladási ár!
N: -
T: 06205810410
C: -
Ár:
ANGOL fordítás!!! T;0630332 1010, 06302535 5050
Angol fordítást(diploma munka, könyv, újság stb) angolról magyarra, magyarról angolra
kedvező áron vállalunk
N: ANGOL
T: 0630332 1010
C: -
Ár:
kiszállítás házhozszállítás 06304863606
Tevékenységek: A hét minden napján akár egy darabot is.hűtő mosó gép tűzhely, komód, heverő. zsákos sitt elszállítása.lomtalanítás.
N: szálítás lomtalanítás
T: 06304863606
C: -
Ár:
kiszállítás házhozszállítás
Tevékenységek: A hét minden napján akár egy darabot is.hűtő mosó gép tűzhely, komód, heverő. zsákos sitt elszállítása.lomtalanítás.
N: zsákos sitt szállítás
T: 06304863606
C: -
Ár:
Bádogos Tetőfedő kömüves munkát vállalunk garanciával 06302232774
Régi tetők felújítása, új tetők fedése, bádogos tetőfedő szigetelés, kőműves munkák elvégzése PONTOSSÁG GARANCIA 06302232774
N: Tóth Mihály
T: -
C: Tetőfedő Bádogos 06302232774
Ár:
Pioneer cdj100
ELADÓ 2db PIONEER CDJ-100 1+1/2 ÉV GARANCIÁVAL, DOBOZÁVAL, PAPÍROKKAL, KITŰNŐ ÁLLAPOTBAN!
N: tbs69
T: 30 4645106
C: Budapest Újpest
Ár: 140000
Bérautó Budapest kolcsonzo 4500Ft.
Opel kolcsonzo bérautó 4500 Ft/nap Tel: +3630 4665202
Autókölcsönzés gyorsan, megbízhatóan.
Telefonszám:+3630 9488 730
weboldal: www.autokolcsonzes.fw.hu
N: Autóbérlés
T: +36304665202
C: autóbérlés Budapest
Ár: 4500
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
www.omniguard.hu
N: email
T: 06-27-539-030
C: www.omniguard.hu
Ár:
KŐMŰVES MUNKA, HŐSZIGETELÉS, VÍZ-GÁZ-, KÖZPONTI FŰTÉS SZERELÉS!!!
Felújítást, festést, burkolást, házak külső hőszigetelését, valamint víz-, gáz-, központi fűtés szerelést vállalok az egész ország területén. Olcsó, korrekt árak!!!
N: Bognár Jenő
T: 06/30/721-0743
C: -
Ár:
Veresegyház központjában Új családi ház kiadó/eladó!
Központban 2009-ben épült 130m2-es családi ház kiadó/eladó.3+1 szoba, beépített konyha+gépek, étkező, nappali, 2.fürdőszoba, riasztó, padlófűtés stb.
N: Gabor
T: 06-70-568-52-07
C: -
Ár:
RÉSZMUNKAIDŐS MUNKÁKAT KERESEK!
18 éves Budapesti fiú keres a hét néhány napjára kb. du. 6-10 között részmunkaidős munkákat. Hivatalos, vagy magán munkák is érdekelnek vegyesen csak valós legyen. tifer2@freemail.hu
N: Tibor
T: -
C: ------------Budapest-----------
Ár:
Bútorasztalos
Beépített konyhabútorok, gardróbok, irodabútorok, készítését beszerelését garanciával vállalom. Részlet fizetési lehetőség, kezdő befizetés 30%. Bővebb információért. tel: 06304427406.
N: Franyó Attila
T: 06-30-44-27-406
C: -
Ár:
Burkolás, vízszerelés
Burkolást, vízszerelést vállalunk! Minőségi munka, reális ár. Több, mint 15 éves tapasztalat
N: Kiss József
T: 0620-805-0398
C: -
Ár:
SOS! IV.ker.garzon eladó
IV.ker. Káposztáson Farkaserdőhöz közel, I.em.világos, jó állapotú 36nm 1 szobás, üres azonnal költözhető garzon eladó.
N: Farkas Andrea
T: 06-30-831-6873
C: Budapest IV.ker
Ár: 7200000
Gyermek felügyelet, gyermek gondozás
Pedagógiai végzettséggel , magas szintű gyermek gondozói gyakorlattal, referenciákkal gyermek felügyeletet, sérült gyermek gondozását vállalom.IV, XXI kerület vagy újpesti otthonomban.
N: Dienes Erika
T: 06309168607
C: -
Ár:
Gyermek felügyelet, gyermek gondozás
Pedagógiai végzettséggel, magas szintű gyermek gondozói gyakorlattal, referenciával gyermek felügyeletet vagy sérült gyermek gondozását vállalom .IV, vagy XXI kerületben, vagy újpesti otthonomban.
N: Dienes Erika
T: 0630 915 86 07
C: -
Ár:
Épitőipari munkák!
Kőműves munkákat vállal: vakolás, burkolás, térkő lerakása, gipszkartonozás, dryvit szigetelés, régi házak felújítása.
N: Csaba
T: 0620-268-1929
C: -
Ár:
Kezdő vállalkozás könyvelése
Könyvelés
Egyéni vállalkozóknak:
6.000, -Ft/hó-tól
Bt-k részére:
10.000, -Ft/hó-tól
Kft-k részére:
12.000, -Ft/hó-tól
N: Pálfiné
T: 06704107930
C: -
Ár:
Tervrajzmásolás, fénymásolás
Diplomakötés, Szakdolgozatkötés - 1órás: 2000. - ; 12 órás: 1500.-
Színes nyomtatás, Fénymásolás, Spirálozás, Tervrajznyomtatás – fénymásolás
www.tervrajzmasolas.hu
N: www.tervrajzmasolas.hu
T: 0612101046
C: 1095 Soroksári u 48.
Ár: 100
Diplomakötés
Diplomakötés, Szakdolgozatkötés - 1órás: 2000. - ; 12 órás: 1500.-
Színes nyomtatás, Fénymásolás, Spirálozás, Tervrajznyomtatás – fénymásolás
www.tervrajzmasolas.hu
N: www.firstcopy.hu
T: 0612391916
C: 1136 Gogol u 36.
Ár: 1500
Épitőipari munkák!
Épitőipari munkákat vállalunk!Családiház épités, felújitás, burkólás, festés, dryvit, tetőjavitás stb...SZÁMLAKÉPPESEN IS!
N: Csaba
T: 0620-385-1548
C: -
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *K* 0630-310-3070 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS
Géppel, Bontás nélkül !
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. Kollégánk várja hívását
N: Kollégánk
T: -
C: -
Ár:
Veresegyház központjában családi ház kiadó/eladó
veresegyház központjában 2009-ben épült 130m2-es családi ház kiadó/eladó.3+1 szoba, beépített konyha+gépek, étkező, nappali, 2.fürdőszoba, riasztó, padlófűtés stb.
N: Gabor
T: 06-70-568-52-07
C: -
Ár:
BEÉPÍTETTSZEKRÉNYEK, gardróbok kivitelezése!
Tolóajtós beépítettszekrények és gardróbok gyártása és forgalmazása, kedvező áron, kiváló minőségben, rövid határidővel, garanciával.
N: Brillance 2000Bt
T: +36703171968
C: -
Ár:
Önvédelmi oktatás
Fiataloknak, idősebbeknek egyaránt!
Fizikai és mentális felkészítés, a baj megelőzése! Érdeklődők írjanak bizalommal, a lenti levelezési címen
válaszolok a kérdéseikre!
N: onvedelem.bp@freemail.hu
T: -
C: -
Ár: megbeszélés
ERDŐBEN LAKÓHÁZIKÓ TULAJDONOSTÓL
Délegyháza mellett, 51-es főútnál eladó 3548 nm erdőben szép fenyőfa családi ház, ami 48 nm-es, 1+1 félszobás, fürdős, kamrás, előszobás, cserépkályha-fűtéses, 90 nm-es parkosított teraszos.
N: Gabriella
T: 06307052345
C: Kiskunlacháza
Ár: 11900000
ERDŐBEN LAKÓHÁZ TULAJDONOSTÓL
Délegyháza mellett, 51-es főútnál eladó 3000 nm erdőben szép fenyőfa családi ház, ami 88, 5 nm-es, 2+2 félszobás, 2 fürdős, kamrás, gardrobos, propán kombicirkó-fűtéses, részben klímás, teraszos.
N: Gabriella
T: 06307052345
C: Kiskunlacháza
Ár: 17600000
Munkát keresek.
2 férfi 3 nő épületek takarítását , garázsak festését , lépcsőházak festését vállaljunk.
Ár: Megegyezés szerint.
N: Lakatos Teréz
T: 06203483658
C: Budapest.....
Ár: -
KÖLTÖZTETÉS IV.06-70-550-17-67
3.5 ÉS 7.5 TONNÁS AUTÓVAL, KÖLTÖZTETÉS, BÚTOR SZÁLLÍTÁS, LOMTALANÍTÁS BUDAPEST ÉS VIDÉK
AZONNAL IS
N: email
T: 06-70-550-17-67
C: hetesteher.uw.hu
Ár:
KÖLTÖZTETÉS-LOMTALANÍTÁS-ZONGORASZÁLLÍTÁS! 0620 242 9111
Zárt, párnázott teherautók, precíz, lendületes rakodók állnak megrendelőink szolgálatára, hétvégén és munkaszüneti napokon is!
N: Nagy Attila
T: 06202429111
C: Budapest-Pest megye
Ár:
Apróhirdetés: 1. oldal - 2. oldal - 3. oldal - 4. oldal - 5. oldal - 6. oldal - 7. oldal - 8. oldal - 9. oldal - 10. oldal - 11. oldal - 12. oldal - 13. oldal - 14. oldal - 15. oldal - 16. oldal - 17. oldal - 18. oldal - 19. oldal - 20. oldal - 21. oldal - 22. oldal - 23. oldal - 24. oldal - 25. oldal - 26. oldal - 27. oldal - 28. oldal - 29. oldal - 30. oldal - 31. oldal - 32. oldal - 33. oldal - 34. oldal - 35. oldal - 36. oldal - 37. oldal - 38. oldal - Nem találta meg az Önt érdeklő hirdetést? Adjon fel egyet!